zjentek

Je čistě můj dojem, že od existence internetu se neobvyklý věci dějí čím dál častěji?

Jaký asi život bude, až už nás v něm nepřekvapí VŮBEC nic?

„Nejkrásnější a nejhlubší pocit jaký může člověk zažít je poznat tajemno.“ (Část citátu.)

Odpovědi
Edison

Ne. Jen se o nich spíš dovíš.

dubraro

1/ Mohou se dít stejně často jako dřív, ale informace o nich se více a rychleji rozšíří.
2/ Skutečně se mohou dít častěji, díky snadnější a rychlejší komunikaci mezi lidmi (a brzy i stroji).
3/ Nemám pocit, že by překvapivých věcí ubývalo. Některé zevšední, ale objevují se nové neobvyklosti.