Avatar uživatele
ReHu

Je či měla by být žádost o ruku soukromá záležitost?

Teď jsem po dlouhé době zahlédla začátek pořadu Jana Krause a host tam požádal o ruku svou přítelkyni.
Mně osobně se tyto okázalé způsoby moc nelíbí, jak to máte vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? iceT, johana 56, Drap, redy, marci1, gecco, zzzlatokopka před 3264 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Každý to má jinak, některá nevěsta si koupí šaty co ji sluší, jiná se navleče do značkového hadru v kterém vypadá jak vorvaň jenom proto, aby všichni viděli, že má drahé šaty:-DDD

Někteří lidé mají potřebu ukazovat světu jak jsou šťastní, jak moc si to štěstí užívají a opak bývá mnohdy pravdou.-(

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Je to děsná trapárna. Ale je to nějak v módě, či co:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Nesnáším pompéznost…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Pro mě je to spíše soukromá záležitost. Takto veřejně v TV to vypadá spíše jako „reklama“. Ale pokud to potřebuje takto prezentovat, ať si to užije. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Soukromá záležitost. Za tím veřejným šaškováním vidím obavu z toho, že žádaná osoba odmítne. Proto ji žadatel žádá veřejně, protože v skrytu duše doufá, že bude mít zábrany veřejně ho odmítnout a způsobit tak ostudu. Rozhodnutí o svatbě je (mělo by být) vážná věc a mělo by být učiněno v klidu a s rozmyslem.
Ono se to hurá ožení a za dva roky se to rozvádí. A takové manželství nadělá víc škody než užitku, viz děti, spory o majetek apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Isibně si také myslím, že takováto věc by měla být výhradně soukromá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dýché

Myslím, že soukromě je to přijemnější. Zvlášť v televizi mi to připadá přehnané. A taky by bylo dost trapné, kdyby to mělo být překvapení a požádaný to před tou spoustou lidí odmítl. Ale zas jestli už se chtěli zasnoubit delší dobu a chtěli to mít v televizi, tak to tak udělali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ženu toužící po slávě soukromí asi moc neláká… Naopak skromná stydlivka by se na veřejnosti třeba ani nevymáčkla. Však to je problém svazek nabízejícího. Když to udělá špatně, tak není ten pravý – dle mého dokonalý eliminační proces, než aby pak existoval svazek nefunkční i porouchaný…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

je to voči žiadanému/nej hnusný podraz a nechutné emocionálne vydieranie
čím väčšie publikum, tým horšie
podľa mňa je to dôvod na rozchod, lebo psychický zdravý človek toto neurobí

jediná prípustná možnosť je podľa mňa ak sa žiada o ruku na verejnosti až druhý krát (t.j. prvá žiadosť už prebehla v súkromí a obaja snúbenci chcú show)......aj to je riadny exhibicionizmus, ale aspoň obojstranný

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kiti

Jako žena bych radši soukromou žádost o ruku, pro mě je to taková intimnější záležitost :)
Být mužem, radši bych volila také soukromou žádost o ruku. Představ si, že s tím uděláš takový „haló“ a ona odmítne. Nebo přijme jen proto, aby nebyl trapas a pak ti řekne, že vlastně odmítá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek