dust8

Je, či bude nějaká android aplikace, která upozorní na blížící se konec platného covid očkování pro info k další dávce?

Nejlepší odpověď
elkon

Na to nepotřebuješ aplikaci, až bude termín, dostaneš SMS. Týká se každého registrovaného.

Další odpovědi
led

Nebojte sa zábudlivosti, zdravotníctvo – očkovanie proticovid vakcínou si vás nájdu. Dostanete SMS na vaše, u nich registrované, číslo mobilu.

zjentek

Určitě, něco podobného vnímám jako jakýsi stavební kámen/základ blízké budoucnosti. Nejprve ovšem bude vhodné uzákonit povinné mobily. Smart, samo sebou.