Complex

Je chytřejší komisař Topinka, nebo komisař Rex?

Odpovědi
Palpatine

Rozhodně komisař Rex.

Kepler

Strážmistr Topinka je génius mezi valašskými policajty. Ti opravdoví mi nikdy nic nevyřešili a přišel jsem o statisíce. Topinka sice vypadá jako blbec, ale občas něco vyřeší. Komisař Rex vypadá rozhodně líp.

smart aleck

Určitě je chytřejší komisař Topinka, protože při močení nezvedá nohu u každého patníku jako komisař Rex.

Palpatine

smart aleck máš na to nějaký důkaz? Jestli ne, tak tady na komisaře Rexe neházej pomluvy!