Themeansar

Je Chuck Norris dokonalý člověk?

Mnoho lidí věří v to, že to, co dokáže Chuck Norris to nedokáže žádný jiný člověk, dneska je mu 83 let a má 5 dětí.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
elkon

Jiná odpověď

Hloupá otázka, neexistuje dokonalý člověk, protože není jak to změřit. Každý názor je subjektivní.

Rokio

Ne

Nikdo není dokonalý. Dokonalý nebyl ani Ježíš Nazaretský.

Mravenec

Jiná odpověď

Po ránu fetovat, jak dlouho to ještě vydržíš?

Filip84

Ano

Ano, protože:

  • je jediným nadčlověkem, kterého předpověděl Friedrich Wilhelm Nietzsche,
  • je adorovaným vzorem Miloše Virosy, Zemana z a na Vysočině, neboť tento ve svém životopisu uvedl, že „jeho celoživotním cílem vždy bylo stát se Chuckem Norrisem české politické scény“,
  • Chuck Norris se nenarodil, ani nezemře, neboť je psáno v svatých knihách (Sv. Kn. I., 35, 5ff): „Kde se vzal – tu se vzal“,
  • Chuck Norris kope do zloducha. Jde kolem Jára Cimrmann, chvíli na to patří, a pak praví: „Chucku, nebylo by to lepší s otočkou?“,
  • zbran nezabíjejí. To Chuck Norris!
  • Chuck Norris zemřel před 10 lety, ale Smrťák neměl odvahu mu to říct!
  • Neexistuje dimense, ve které by neexistoval Chuck Norris.
  • Chuck Norris je jediný člověk na světě, který umí dělit nulou. 😎
  • Schumacher vyhrává od té doby, co mu Chuck Norris jednou nachcal do nádrže.
  • Bůh je domněnka. Chuck Norris je.
  • Tsunami není přírodní jev. To Chuck Norris pere prádlo v oceánu, než mu dodají nový Maytag Washer.
  • Chuck Norris hrál ruskou ruletu s plně nabitým revolverem: začínal a vyhrál! 😎
  • Má-li Chuck Norris sekyru, čas by měl sakra zpomalit! 😳
  • Slzy Chucka Norrise dokáží vyléčit rakovinu. Má to ale jeden háček: nikdy neplakal.
  • Chuck Norris nezabije dvě mouchy jednou ranou, on zabije všecky jednou ranou.
  • Chuck Norris je jediný člověk, který si v KFC objednal Quarter Pounder (pro křupany z Evropy: BigMac, pour francaise: le BigMac) a dostal ho!
  • Někteří lidé nosi pyjamas se Supermanem. Superman nosí pyjamas s Chuckem Norrisem.
  • Chuck Norris je jediný člověk, který dokáže pálit mravence lupou v noci! 😈

😂😂😂

Savier

Ano

Drap

Jiná odpověď

Opět plácáš nesmysly

Roman71

Ne

Na Zemi byli jen tři dokonalí lidé, Adam, Eva a Ježíš Kristus. První dva dokonalost ztratili, zatímco Ježíš ji zachoval až do obětní smrti za všechny lidi (Jan 3:16,17; Římanům 6:23). Podotýkám, že tohle není scifi, ale historická realita.

VaclavZeman

Ne

Dokonalost… tento pojem je až takový filozofický…

Rko

Ano

Ano,protože je to hrdina filmů.

Filip84

Don Rokio de la Kaufland y Znojmo, presidente del Club de autistas de Czecoslovaquia y patrón de los pasos de peatones y controlador de maquina de cafe y bandido de monedas de los carros y el dueño de una tableta plana y lenta: Ježíš Kristus je domněnka. Chuck Norris byl jest, jest a bude jest! 😈

Pepa25

Nikdo z odpovídajících nezná? https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Chuck_Norris_fac­ts

Filip84

Pepa: Však to furt říkám, že zde jest poněkud blbo! 😅