Je chaos v hlavě přirozený, pokud se jinak člověk chová celkem normálně?

Nejlepší odpověď
annas

Ano. Chaos v hlavě zpravidla vznikne tehdy, když potřebujeme rychle něco vyřešit, přemýšlíme, co upřednostníme.

Neustále nám něco „běhá“ v hlavě. Proto se někdy říká" počítat do pěti či do desíti", protože to, co vidíme, či slyšíme a chceme řešit, je jeden úhel pohledu.

Od problému odejít, zabavit se něčím jiným, někdy pomůže vybrat si pomocí ANO/NE – napsat si na papír. Jindy pomůže vydýchat se, napít se vody atd.

Proto by něco mělo rozhodnout občas srdce, nikoliv rozum. Tedy, to co chci, nikoliv musím, případně chtěla bych.

I když "chtěla bychů, přece nic neznamená na rozdíl od chci. Chci se zbavit občasného chaosu …

Další odpovědi
Michala11

Jistě že je přirozený, jen by neměl trvat moc dlouho v extrému. Ale zas na druhou stranu jsou tady celoživotní boje: Co chci, co bych měl a co potřebuju. Hlava a srdce jsou za jedno jen zřídka kdy… A ptát se na to je taky přirozený.

Tulačisko

A myslíte že máte chaos z něčeho konkrétního?