stana73

Je české pivo nejlepší?Chutná vám třeba zázvorové?

Já ještě skousnu „bavoráka“ :)))

Odpovědi
Terryle

Mně teda český pivo nechutná vůbec, bohužel, dělá se mi z něj špatně – netuším proč. Ráda bych se ho naučila pít (pít s kamarádama v hospodě víno nebo nedejbože tvrdej s nealkem šíleně leze do peněz), ale prostě to nejde. Některý cizí snesu – nevadil mi irskej stout ani jakási finská blajda, po těch se mi blbě nedělalo. Ale že by mi to chutnalo, to ani omylem. Ze mě pivař nebude nikdy.

ten který je

Pivař nejsem abych pil každý den,tudíž nemohu o sobě říct že jsem znalec,ale takový gambrinus je už humus.Chutná mi plzen 12 nebo piva z malých pivovarů.Zkusil jsem i ovocné – citrus a třešen.Nebylo to špatné.Jako bych pil nějakou limonádu.