Dismas

Je české kultuře více podobná kultura bosenských muslimů, nebo arabských křesťanů?

Nejlepší odpověď
jpau

Neznám Arabského křesťana (jen Syrského nepraktikujícího muslima) a to je stejný člověk jako Ty a já. Žádný „aláh akbar“, normálně pivo a vepřová krkovice na grilu.

Bosenského muslima osobně žádného neznám ale v Bosně jsem byl a nepozoruji nic odlišného oproti Muslimským čtvrtím např. v Berlíně – řev z minaretu a všude bordel.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… co máš furt s tim náboženstvim?

SickBreed

Co je česká kultura? Žraní nesmyslů, chlastání piva po hospodách, hraní si na ty morálně vyspělé a upozorňování na nějakou falešnou slovanskou nadřazenost? Pak je bosenský muslim mnohem podobnější koptskému křesťanovi a naopak. Oni jsou si podobnější v každém ohledu.