Mousinek

Je Bůh mimozemská inteligtence?

Podle mě jo, ne? Příjde mi blbý nebo divný že někdo věří v jedno a v druhé ne :-o

Odpovědi
poa.li

Myslím, že je to INTELIGENCE jako taková…

dudu

Sumerské mýty obsahují toto sdělení: „Bůh a člověk mají být spojeni v hlíně /či vejci/. Spojí se maso a duše /geny/ obsažená v Bohu. Tak budou lidská krev, maso a duše spojeny s boží duší“.
Lidé jsou tedy příbuzní s bohy. „Božští lékaři“ vybrali jednoho boha ze svých řad, aby z něj vytvořili člověka.
Jestliže tedy lidstvo o sobě tvrdí, že je inteligentní /ač to tak často vůbec nevypadá/, pak bohové – učitelé sumeřanů byli nad úrovní naší inteligence již cca před 6000 roky.

Terryle

Proč by ne?
Bůh, pokud je, je inteligence a síla, a myslím, že je i mimo Zemi. Takže to ve výsledku mimozemská inteligence je :o)

Problém je spíš v tom, že většina lidí mimozemskou inteligenci chápe jako zelený mužíčky s tykadlama… :o/ jsme hrozně omezení na naši představu života, jak ji známe ze Země.