zjentek

Je brazilské jiu-jitsu dobré/vhodné coby hlavní sexuální předehra?

Nejlepší odpověď
aliendrone

No, pokud jsi ten typ, co si před tím ve fastfoodu dává „Mc Holyfield ears menu“, tak proč ne? ;) :D :D
https://youtu­.be/54hNVi-R12k?t=50

Další odpovědi
Kepler

Moc ne, naše nátura není tak taliánská či jihoamerická. Lepší je klasický český okurčák. Salátovkou penetruješ, plácneš do břucha a sleduješ až kam ta zelenina doletí.

dubraro

Jen v jistých, poměrně nepočetných případech, kdy partneři mají potřebu se před sexem poprat. Jiu-jitsu je bojové umění, obdobné jako judo.