dust8

Je Brazílie stále první zemí na světě, která povolila použití geneticky modifikovaného hmyzu pro jeho celkovou redukci?

Zdroj: https://zoomma­gazin.iprima.cz/ve­da/hmyz-jako-zbran-tady-jsou-geneticky-modifikovani-moskyti

Odpovědi
Kepler

V tom článku to tak píší, tak to bude zaručeně pravda 😊. Laboratorní pokusy už ale probíhají delší dobu.

xiperio

Je to možné. Ale chtějí redukovat tam kde porušili životní rovnováhu.

metro

Kdo něco udělá první, bude v tom vždy první.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.