podger

Je Boryš Čehona největší čech?

Státní hymny s českým textem jsou jen dvě. V obou je o Boryšovi zmínka. Je snad v Čechách větší frajer?
Navrhněte jiného nadčasového hrdinu.

Odpovědi
aliendrone

Pokud vím, tak takový výběr už proběhl. Vybrán byl Karel IV., myslím. Faktem je, že to byl Čech ale jen napůl. Ale jak víme, tak národnost, rasa, náboženství atd. v dnešní době při volbě NESMÍ hrát roli, takže to je v pohodě. ;) :D :D

Požadavky na takovou osobnost nejsou ledasjaké. Měla by to být osobnost jednak dostatečně veřejnosti známá, druhak by měla národ nějakým způsobem (ať již pozitivním či negativním) SJEDNOCOVAT napříč celým politickým spektrem a (jsem poučen nedávnými událostmi) by měl mít dobrou zdravotní kondici včetně prognózy do budoucna. (Nejsem „principiální antizemanovec“, naopak, jeho pragmaticky rozumný postoj vůči „východním obrům“ uznávám. Jen by měl vědět, kdy je čas jít od válu. Což evidentně NEVÍ.)

I když to na první pohled (předestřené požadavky na výběr) vypadá skromně, tak mi DLOUHO trvalo, než jsem našel vhodného kandidáta, který by je bez diskuze splňoval. Ale jsem aliendrone, tož jsem nakonec uspěl a výsledek je tram ta da dá:

A L Z Á K ! ! !

  1. Je rasově progresivní (sice není černý, ale zelený a to je pořád LEPŠÍ, než bílý)! Navíc zelená v současnosti frčí, posadit ho na elektrokoloběžku, tak bude prostě NEPŘEKONATELNĚ „ve správném kurzu“. :D :D :D
  2. O upřímné nenávisti téměř VŠECH k němu NELZE pochybovat. Od bolševiků, přes dem(ent)okraty až k náckům jsou lidé schopni bleskově přepnout na jiný program/stanici, sotva zaslechnou jeho skřehotání a jsou i tací, kteří přímo ohrožují fyzickou integritu svého přijímače házením pantoflí apod., když nemoho najít ovladač! ;) :D :D
  3. Jeho zdravotní kondice včetně prognóz do budoucna je na JEDNIČKU s hvězdičkou. Jeho odolnost vůči Covidu a jiným nemocem je NEZPOCHYBNITELNÁ.

Jo, JE mi známo, že jsou i tací, kteří by opíchali vakcínou i jeho, protože jim přijde normální vakcinovat ty, kteří to NEPOTŘEBUJÍ, místo toho, aby léčili ty, kteří to POTŘEBUJÍ, ale co už. NIC není dokonalé, to snad víš. ;) :D :D

Tož za mě asi tak, no. ;)

podger

To aliendrone: Dnes jsem udělal spoustu práce, ale na tebe prostě nemám. Bravi