Avatar uživatele
Kepler

Je Bolek Polívka kontroverzní osobnost?

Někteří ho žerou, jiní ho nemohou vystát. Aspoň dva z jeho výroků:

„Kdybysme neudělali nic, co je zakázaného, nebyla by v životě žádná
sranda!“

„To je dneska samá droga, samá chemie. Člověk je rád, že se mu podaří vychovat aspoň normálního alkoholika“

Jak vy, souhlasíte s ním?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, marci1, aliendrone před 1625 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Kontroverzní mi nepřijde, ale mám rád jeho hlášky. I když v tomto směru stejně nemohu nezmínit V. Menšíka, ten byl prostě nepřekonatelný. Z něj to doslova živočisně prýštilo, nechtěl bych vidět, co by bylo, kdybychom se dali do hromady a šli spolu někam na tah! OMG!! ;) :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Bolek je vtipný a vždycky byl. Kdo nerozumí vtipu ani nadsázce, jsou novináři. Ti pak Bolka “ hodnotí” jménem občanů a to je pohroma.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Polívka je svůj. Ty jeho hlášky miluju. Třeba:
Když je chlap potichu, přemýšlá. Když nic neříká ženská, je nas.aná.
Pro Valachy je šarka horší nemoc než AIDS.
Život je krásný, ale člověk mosí byt pořáď trochu opitý.
🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Nemyslí, že je kontroverzní,
Má prostě SVŮJ smysl pro humor.
Ne každému to sedí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michalds

Bolek Polívka je přisprostlá osobnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Mně se líbí v Kalamitě, kde ještě nehrál přitróblého ožralu. Úžasná scénka, jak vysvětluje Dáše Bláhové co je to libido, je prý jeho improvizace. Hezká je i postelová scénka s Janou Synkovou, jak končí: „Já nemám čas mrhat časem“. K pozdější tvorbě a podnikání se kladně vyjádřit nemohu.

Upravil/a: Hlada

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

alien: to máš pravdu, Menšík byl taky borec. Prostě Morava, ne? Ale Menšík by asi odpadl první, lebo byl zvyklý jen na víno a ne na slivovicu.

před 1625 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Jo, kdybychom MY dva vyrazili na tah, tak jsem na vážkách. Netuším, co snesou alieni. Měj ale na paměti, že v boji se slivovicou eště nikdo nevyhrál, enem Valach tuším remizoval.

před 1625 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek