Kazatel

Je bezpečné smíchat C22 H30 N6 O4 S s C19 H18 Cl N3 O5 S?

Nejlepší odpověď
aliendrone

I kdybych takhle z hlavy věděl co je to za sloučeniny, tak stejně odpovím NE! Pro člověka, který neví, že v organické chemii je NUTNOST (kupříkladu s ohledem na existenci izomerů) psát nějaký typ STRUKTURNÍHO vzorce může být nebezpečné i zavázání tkaniček. ;) :D :D

Další odpovědi
Kepler

Jo, vyšel by z toho docela silný alfanumerický kód nebo heslo.

Kelt

Je zvykem psát otázku srozumitelně a pokud máme nějaké chemické látky, tak by bylo dobré napsat jejich vzorec správně, tedy napiš racionální vzorec látky, pokud víš, co to je a nepiš čísla před značky prvků. Jak by se ti líbilo aehooruwy? Místo How are you?

Pepa25

Diazepam s Viagrou? Aha, to poněkud vysvětluje předchozí příspěvky … 😉