autacek

Je bezpečné prodírat se konopným polem?

Nejlepší odpověď
annas

Když to zvládli lidé v minulosti,kteří konopí pěstovali, tak určitě by to by nebyl problém ani v současnosti.

Nerozlišuji druhy konopí … pro jeho sklizeň se používala kosa, možná i srp, , dívky si přitom ještě zpívaly – „konopa, konopa“… tak určitě to nebylo tak zlé.

Myslím si, že takový lán vzrostlých kopřiv nebo ječmene kvůli osinám, by byl horší.

Další odpovědi
Drap

Proč by ne. Jediné riziko je, pokud si někdo hlídá svoji úrodu. Technické konopí se však většinou nehlídá.

Edison

Pokud zrovna neprobíhá sklizeň, tak nevím, proč by nebylo… Jo… leda by mohl ještě hlídač…