Kepuč

Je bezpečné pouštět FullHD filmy z mikroSD karty na TV?

Dneska jsem si pořídil tuhle hračku

( http://ctecky-pametovych-karet.heureka­.cz/kingston-high-speed-media-reader-fcr-hs4/ )

a tak mě napadlo že bych si mohl pustit filmy co mám stažené v mobilu přes torrent na TV, ale mám tak trošku strach, když pouštím z té mikro kartičky filmy v blu-ray kvalitě na velké TV, může ji to poškodit?

Nejlepší odpověď
gecco

Hardware, který se nechá softwarově zničit, si nic jiného nezaslouží…
😉
Ne, TV to nepoškodí – přinejhorším nepůjde film přehrát…

Další odpovědi
Arne1

To záleží na tloušťce drátů. Ti trpajzlíci s kladívky kteří jsou v mikro SD kartě schovaní se někudy musejí do TV proplazit. Pokud se jim to povede, tak potom mohou klidně svými kladívky televizi ničit.

Klaproth

Neboj se. Já už jsem v TV viděl hromadu blbostí a ještě jí to nezničilo.