xixi

Je bezpečné (politická situace) a vhodné (klimatické podmínky, počasí) odcestovat do 14-ti dnů do Indonesie?

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud jde o politickou situaci – v zásadě je nyní Indonésie běžně bezpečná (tzn. – neděje se tam nic neobvyklého), pokud jde o cestování ´mimo civilizaci´, je vřele doporučováno zaplacení místního průvodce…
Počasí – ještě cca 6 týdný potrvá období monzunu – není nebezpečné, jen prostě prší ´skoro furt´ a se značnou intenzitou – takže pro cestování – jak kam…
😉

Další odpovědi
Drap

Ano je.