jaja12345678

Je bezpečná Vranovská ulice v Brně?

Ahoj, nyní se budu stěhovat do Brna, a proto bych se chtěla zeptat Brňáků, zda je Vranovská ulice bezpečná. Často jsem se dočítala na internetu, že se jedná o brněnský Bronx, kam spadá převážně Cejl, Bratislavská a Francouzská. Ale také jsem našla spoustu článků, které píší, že se zde už situace lepší. A tak bych chtěla znát i názor lidí, kteří v okolí žili nebo žijí. Předem děkuji.

Odpovědi
Edison

Ulece je bezpečná. Jen policisté se tam odvažují jen ve dne a výhradně ve dvou. 😁

quentos

Známý žil na Cejlu 10 let a bez úhony…