Kepler

Je běžné, že při močení někteří psi, zvláště menších plemen, dělají při močení stojku?

Nebo to dělají jenom feny? Když to vidím, tak se vždycky malinko řežu.

https://pixaba­y.com/cs/beagle-pes-fena-klobouk-legra%C4%8Dn%C3%AD-913985/

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

Jenom feny a pouze menší plemena. „Kluci“ občurávají kde co.;-) Značkují svůj rajon.

Další odpovědi
zjentek

To mně nějak uteklo… jako na předních, nebo na hlavě? Zvláště který malý plemena? Třeba jorkšír taky? ;)

led

Nebojte sa, stojku robia vždy s oporou, niekde pri stene, alebo strome.
To nečurajú, len značkujú svoj priestor a ak nejaký drzáň umiestnil svoju značku vyššie, musia mu ju predsa prekryť.

Palpatine

Stojku jsem viděl dělat psa maximálně v cirkuse.

Roman71

To dělají i psi, zvlášť ti, kteří prošli kastrací.
Pohled na takový „kropící vůz“ na vodítku vypadá docela komicky, ale těžko říct, co takový pes po kastraci prožívá..?

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=NPM3QmDnjIU

briketka10

😁

Kepler

Zjentek: samozřejmě, že na předních. Dělají to i některé jorkšírky. Brejkdens ani feny neumí. Tys to fakt ještě neviděl?