Inquirer

Je během audiotestu nutné naprosté ticho?

Je nutné absolutní ticho během audiotestu na oddělení ORL? Může test ovlivňovat například slyšitelný rušivý rozhovor zdravotního personálu vně útlumové komory, ve které test probíhá?

Nejlepší odpověď
Emefej

Když mi to dělali, tak jsem z venku nic neslyšel. Od toho tam také ta zvukově izolovaná kabina je.

Další odpovědi
kodl67

Byl jsem na tom a bylo tam ticho,jen jedna asistentka či kdo mi to tam pouštěla do uší

Kepler

Akustické komory jsou zařízeny tak, aby přijímaly co nejméně ruchů zvenčí. Já osobně jsem z venku nic neslyšel. A to mám podle verdiktu na svůj věk sluch nadprůměrný…

Šidlo

určite, choďte na iné orl

máte na to právo, a najprv si zistite referencie

cochee

No samozřejmě, pípání do sluchátka je tiché a hluky ti to překryjí. To se mi stalo při mém posledním audiu, vlezla tam druhá sestra a začala šramotit, už jsem myslel, že na ni vyletím, ale v tom test skončil a měl jsem křivku v normálu. Tak jsem mávnul rukou, bylo to asi mé poslední audio v životě, protože to bylo vyšetření v rámci pracovního rizika hluku a už tam nepracuju.

Inquirer

„Akustické komory jsou zařízeny tak, aby přijímaly co nejméně ruchů zvenčí.“

A proto si myslím, že jakýkoliv zvuk zvenčí test negativně ovlivňuje.