Kepler

Je bavlněné tričko svrchním oblečkem chudých?

Není lepší stylová košile?

Nejlepší odpověď
dudu

Vzhledem k tomu, že jsem musel léta nosit šolnu a vázanku, možnost oblékat se nyní zcela ležérně beru jako určitou satisfakci a projev volnosti.

Další odpovědi
Drap

Ne, neni. Ano, košile je lepší.

aliendrone

Ale no tak – záleží přeci na situaci. Chtěl bys hrát fotbálek nebo tak něco v košili? A myslíš, že tohle by si chudí koupili? > https://www.mo­de.cz/tommy-hilfiger-panske-tmave-modre-polo-5

Jinak jsem pochopitelně pro ty košile, mám je prostě RÁD. (Jen to žehlení je OPRUZ!) ;) :)

zjentek

Jsou taky trička, která vypadají obstojně a v celku i sluší. Osobně ovšem trička nemusím. Jsou příliš nákladná. Ona totiž vypadají obstojně jen do prvého, max. druhého praní. Pak je z nich hadr na podlahu.

Dudu, naprostý souhlas! Volnost a svoboda MUSÍ vycházet z nitra duše, nikoli z přizpůsobivosti svému okolí. Tak šup do trička, volnost je třeba si užít každičkou minutu a neztrácet ze svého krátce vyměřeného času víc, než je nutné! (;