Meggie2

Je Babiš lhář, nebo je to na něho všechno nastčený?

Nejlepší odpověď
Filip84

  1. Každý politik je lhář.
  2. Pokud Ti nestačí si toho Babiše pět minut pustit, jak o něčem mluví (třeba nějaký rozhovor), tak jakákoli debata na to thema je poněkud bezpředmětná.

Další odpovědi
Ametyst

Media jsou k němu nepřátelská. Media rozdělují společnost. Když se na někoho plive, a o druhém se zamlčuje, co je zač, tak už zbystřím, co/kdo za tím je. Většina lidí nemá čas a důvod shánět si jiné informace, než se valí z pražských médií. Velmi zaujaté a jednostranné.
Babiš je na politické scéně už dost dlouho, zatímco jeho protikandidát ještě v roce 2019 prohlašoval veřejně, že nemá žádné politické ambice. Tak kdo lže…

Pepa25

Je to jednoduché: prezidentství je logickým vyústěním Babišova politického projektu. Sice tvrdí, že do politiky nechtěl, ministrem být nechtěl, premiérem být nechtěl ani na prezidenta nechtěl kandidovat, ale vše se stalo. Je to lhaní? Je to jen kalkul? Ať si každý odpoví dám …
P.S . Že se stane Babiš prezidentem jsem tu psal už před měsíci, když se tu všichni upejpali napsat, koho budou volit, ale mi bylo jasné, že to hodí Babišovi, protože si je koupil

Lotr2008

Je to lhář.

Dochy

Manipulátor. Lhář? Těžko říct. Možná zmanipuloval i sám sebe. Popravdě říká toho tak málo že lze jen těžko hodnotit. Pokud sleduju debaty, tak je to pořád:

  • Prohrál jste soud na Slovensku
  • Neprohrál, 3× jsem vyhrál
  • Tvrdíte, že gen. Pavel zatáhne Čechy do války
  • Netvrdím, já jen tvrdím, že já nejsem voják a že já je tam nezatáhnu
  • Proč by Vás měli lidé volit?
  • Protože Pavel je vládní kandidát a já budu pomáhat lidem
  • g. Pavla ale nenavrhla vláda
  • vyslovili mu podporu, je to vládní kandidát a půjde jim na ruku
  • jak zaručíte, že nezklamete důvěru lidí třeba ve prospěch Agrofertu
  • mně lidi znají

zjentek

Je to normální, běžný občan s charakterem jemu vlastním (nevím který zákon či stanovy tohle upravuje). Od nás ostatních občanů se liší zejména tím, že vyrobil miliardy ve svůj vlastní prospěch. 🤷‍♂️

Arne1

Co by mělo být nastrčené ? Stačí poslouchat jeho projev jeden den a pak zase po několika dnech. Někdy stačí i několik hodin. Soudný člověk si z toho udělá závěr bez problémů.
Už jenom ty kecy co prý zařídil. Zvýšení důchodů nám neudělal ona ale zákon z doby Kalouska, Babiš s tím neměl nic společného. Jeho pofiderní angažovanost v covidu stála hodně životů a milionů, protože on všechno nejlépe zařídí a ve skutečnosti podělal co mohl.

Dochy

Pozn: Nemám rád automatické formátování.

Filip84

Pepa: Ono by to šlo, také, napsat, že (sice) každý politik je lhář, ovšem Andrej Babiš je král lhářů! 😃

zjentek

Filip, a co/kým je Petr Pavel, to se teprve nově brzy dozvíme.

Charakter člověka nejlépe poznáme v krizových situacích. Může to být přírodní katastrofa, epidemie/pandemie, válka… Tam nejlépe vidíme a můžeme zhodnotit, co vlastně v praxi znamená pojem „převlékl kabát“ a kam to vede- jaký je skutečný účel tak podlého počínání.

Víš, taky je možné, že si lidstvo KONEČNĚ zase našlo tu „neposkvrněnou pannu“ (potřebnou a NUTNOU bo ta jediná vás všechny spasí ve svém lůnu před bolestivými onanistickými výstřiky do prázdna na twiteru) a je jen otázka času, kdy ji ojetou až na dřeň zase někde pohodí podobně jako panenku Andrejku po deseti letech. V takovém stavu, že už na ni nevleze ani ten vágus, kterých máš (speciálně ty) plnou držku.