trenkyvkině

Je Avatar nejlepší film všech dob ?

jak všude píšou ? mně se líbil ale přestože trval tři hodiny,za patnáct minut po odchodu z kina jsem na něj zapomněl
Doplňuji:
je to sice jen česko-slovenský hodnocení ale díky rád si to přečtu,

Nejlepší odpověď
Retko

Tady mas nejlepsi filmy vsech dob. Avatar tam ani nevidim. Ikdyz daleko nebude. Ma 89%.

Zdroj: http://www.csfd­.cz/zebricky/nej­lepsich-200-filmu/

Další odpovědi
spooky

To se pozná za pár let, jestli je opravdu nejlepší. Jestli si vůbec na něj někdo vzpomene :) Není nad ,,staré,, klasiky. Já mám ráda trilogii slunce, seno :)

mojitek

Nova technologie ano,proto na to lidi jdou do kina-ale nejlepsi film ??? To zcela urcite ne :o)))

jinak receno : klasiku nicim nenahradis

HerbiG

dobrej film… ale urcite ne nejlepsi! :)

Vicki

Starý triky jak nahnat lidi do multikin.

Elizabet

je to dobrej film ale všech dob to nwm ale populární je

infant

Určitě ne, napsal jsem i vlastní subjektivní recenzi.

Zdroj: http://infant­.blog.cz/rubri­ka/film

..NikySek..

jojo rekla bych ze jo..xD ale kazdz clovek ma jine predstavy o tom co se mu libi A naopak nelibi…xD