Je Austrálie vhodná pro život?

Zajímalo by mě, jestli je Austrálie vhodná pro Evropana pro život a rodinu i podnikání. A je Austrálie v nečem celkově podobná jako Velká Británie? děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Je vhodná pro život Evropanů. Všichni Australané, kromě nevelkého procenta domorodého obyvatelstva, pocházeli z Evropy. Až v posledních létech je velký příliv lidí z Asie a Afriky. Ve spoustě věcí je stejná jako VB. V detailech ale často odlišná. Tyto stránky mají příliš malý rozsah, aby bylo možné vše popsat.