Makina

Je Aqualand Moravia využitelný i v zimním období?

Ráda bych zakoupila dárkovou poukázku, ale vstup se musí vyčerpat už do 30.3.2015. Jde mi to, zda jsou nějaké tobogány i ve vnitřní části, popřípadě, jaká je teplota vody a zda jsou některé bazeny s ohřívanou vodou propojené i s vnější částí, která by byla otevřena po celý rok.
Děkuji

Odpovědi
Lamalam

Podle mapy, kterou mají na stránkách, jsou tobogány i ve vnitřní části.

gecco

Nejjednodušší je – kouknout na web daného ´zařízení´, tam se dozvíš informací nejvíce a nejpřesnějších…
😉
http://www.aqualand-moravia.cz