Hofmik

Je Anonmyous OS nelegální?

Doplňuji:
OPRAVA: Anonymous

PS: Myslím jen na vyzkoušení

Nejlepší odpověď
anonym

Není nelegální – jde o Linuxovou distribuci vytvořenou skupinou Anonymous na základě Ubuntu a určenou pro volné použití.
Klidně jej vyzkoušej – a pokud se ti ´zalíbí´, i používej.

Další odpovědi
ivzez

Řiďte se spíše odpovědí Mowly.

U Linuxu je běžné, že jednotlivé distribuce vyvíjejí různé komunity.
Jednotliví autoři (jako např. u Slaxu) jsou spíše výjimkou.

Pokud Linux upravují jednotlivci, pak spíše pro vlastní potřeby (pro osobní potřebu),
nenabízejí výsledek ke stažení a neposkytují podporu.

U Anonymous OS bych obavy neměla.

[Jpau to sice asi myslí dobře, ale podle mne je to zbytečná obava.]

anonym

myslíš tot
o?http://anony­mouse.org/anon­www.html

jpau

Není.

Nicméně… Pokud se k autorství hlásí Anonymus tak bych to možná ani nedoporučoval používat (není jasný autor, je zde pouze komunita, s přijatelnou dávkou úsilí není možné zjistit zda-li systém neprovádí něco co nemá). Pokud chceš používat bezpečnostně zaměřenou distribuci zkus BackTrack resp. nyní KALI. Nicméně pokud nespravuješ nějakou síť tak to pro Tebe nejsou vhodné distribuce (obsahují sice velké množství sofistikovaných nástrojů ale již méně těch běžně uživatelsky potřebných).