Je Amur dobrá a chutná ryba?A na jaký způsob se da připravit?

Mam amura a zitra ho chci udělat…nejraději smaženého jako kapřika,ale uvítal bych i jiný návod na přípravu.děku­ji Jiři

Nejlepší odpověď
www

Tak amur jako smažený kapr mne nenadchnul, kapr je kapr (nestahuji kůži, možná proto). Ale pečený ap. v pohodě, je to chutná a dobrá ryba, ale jiné maso. Neboj se zkoušet ! 🙂

Další odpovědi
hanulka11

zde je spousta receptů jen se sbíhají sliny

tak ať se povede

http://www.go­ogle.cz/search?q=p%C5%99­%C3%ADprava+a­mura&rls=com.mi­crosoft:cs:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7AD­RA_cs&redir_es­c=&ei=ngcfTpzJFI­n0-gat46jHAw