JežíšKristus

Je americká společnost rasistická?

Nejdříve si zvolili Trumpa, podle mnohých jde o rasistu, ačkoliv k tomu nejsou žádné přímé důkazy. A nyní tomu nasadili korunu, když si zvolili presidenta, který dříve doslova podporoval protičernošské zákony. To se skutečně mezi těmi miliony Američanů nenašel někdo, kdo v minulosti neprosazoval rasistickou legislativu? Co třeba Arnold Schwarzenegger? Nebo to byl záměr rasistického amerického obyvatelstva?

Odpovědi
Ametyst

Ten, kdo mává rasistickou kartou, jsou Demokraté, kteří rádi dělají z černochů neschopné a nesvéprávné oběti . Cílem je udělat co nejvíc lidi nesamostatných a závislých na státu. Poslechni si třeba Candace Owens.

Pepa25

Nemám rád manipulativní otázky, které vlastně ani nejsou otázkami, jen hledají potvrzení pro své tvrzení. Možná by bylo dobré, kdybyste vysvětlil, jak to bylo s tím „doslova podporoval protičernošské zákony“

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Schluker

Schwarzenegger nemuze byt americkym prezidentem…