KdoSiOdJinud

Je admin odpovedi.cz přístupný návrhům na inovace?

Napadá mě spousta věcí, jednou z nich je například možnost „komentovat“ odpovědi ostatních. Tyto komentáře by byli skryté aby nerušily, ale šli by zviditelnit. :)

Odpovědi
blesk26

Můžeš zkusit napsat návrhy na info@odpovedi.cz, aby to bylo „oficiálnější“ a pokud připojíš nějaké dobré argumenty, o to líp. Taky bych pár věcí pozměnil, ale asi pro to všechno tady mají své důvody.

Myslím ale, že je i v jejich zájmu, aby odpovědi.cz vyhovoval uživatelům, tak by to mohli vzít v úvahu. Jen se bojím, že zrovna konkrétně v tohletom ti nevyhoví, jelikož se celou dobu snaží (a je to tak tuším i v kodexu) držet koncept otázka – odpověď, pokud možno ne diskuze. Ale třeba kdyby to bylo defaultně skryté, mohlo by to být zajímavé, jen to domyslet :)

iceT

Já bych adminovi navrhla,aby zkusil přidat ještě jednu kategorii otázek týkajících se přímo těchto stránek.
Třeba dneska se hodně lidí ptalo na nový vzhled apod.a nemyslím si,že by zrovna tyhle otázky spadaly do kategorie Zábava nebo Aktuality.Zábavou jsou snad hádanky,kvízy atd.které lidé sem vkládají pro pobavení,za aktualitu považuju např. zprávy ze světa i z domova,pokud na ně chce někdo znát názor a zeptá se druhých,co si kdo myslí.
Jsou tady nováčci,kteří mají otázky na tyhle stránky,a kdyby se přidala ta další kategorie a do ní se nastrkaly všechny otázky ohledně odpovědí.cz za dobu, co odpovědi existují,nemusel by se nikdo ptát-jak to tady chodí,k čemu jsou body,atd,atd.
Akorát teď v téhle fázi to mám ještě hodně nedomyšlené,ale jistě víte co jsem chtěla naznačit.