Avatar uživatele
Mravenec

Je adekvátní a normální žádat kadeřnici o účes „dle jejího názoru?“

Myslíte, že chodí ke kadeřnici/kovi zákazníkíci, kteří řeknou, ať jim udělá nějaký účes dle libosti?
Nenapadá mě totiž, co by na mé hlavě šlo vytvořit a rád bych to svěřil to ruky zkušenějším.
Je to obvyklá situace?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz, marci1 před 2566 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Proč by ne? Třeba tě nový účes či sestřih omladí, či způsobí, že bude působit nově a zajímavě. Odvaž se a nevaž se. Je to zcela obvyklé. Kadeřnice má jistě už své zkušenosti. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
klumprt

No, já třeba mám už léta stejný požadavek. Nakrátko, po stranách a vzdu strojkem do ztracena, nahoře trochu delší, asi na šířku prstu. Ale různé kadeřnice to zvládají různě. Jsem zvyklý chodit pořád do stejného podniku a dokonce můžu upřednostnit konkrétní kadeřnici, protože mají rozpis směn na internetu. Při změně kadeřnictví bývám často zklamán.
Proto si nedokážu představit, že bych jim nechal volnou ruku. Ono nejde o to jak vypadá můj účes pro jiné lidi a už vůbec ne o to, jaký se líbí té kadeřnici. S tím účesem se musím cítit dobře hlavně já.
Ale nakonec, když někdo nemá jasnou představu o tom, jaký chce účes, tak proč by nenechal volnou ruku kadeřnici. Ale jen aby to na něj pak nebylo trochu příliš…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Je, ale doporučuji vybrat si kadeřnici spíše mladší, neboť mám zkušenost, že ty starší si jedou podle zaběhnutého mustru a ty mladší jsou více inovativní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl