HonzikPernik

Je 30% mléčná čokoláda zdravá? Nemyslím žádného výrobce,ale celkově, prý malý obsah a nezdravé.

Nejlepší odpověď
anonym

Čím je v čokoládě méně kakaa, tím je méně kvalitní – na zbytek si odpověz…
😉
A nebo si počti – http://kvalita­potravin.webno­de.cz/cokolada/ .

Další odpovědi
mosoj

Všechno co je dobré je nezdravé, ale klidně si ji dej.
Doplňuji:
Když se nad tím zamyslím, tak od kdy potřebuje naše tělo kakao ? Kde ho asi bralo dříve.

pusinka50

Není zdravá. Když už má člověk chuť na čokoládu, měl by si dát minimálně se 70% obsahu kakaa.

marci1

Nejen že má malý obsah kakaa ( měl by být 43% ), obsahuje cukr, ale hlavně obsahuje nezdravé tuky. Je to jen „náhražka“ čokolády a vůbec by čokoládou neměla být nazývána.

elektrikář

Kde jsou ty časy kdy se do čokolády vracelo vylisované kakaové máslo, Dnes se to dohání rostlinými tuky, Mají delší trvanlivost proti oxydaci a doplňuje se to ečky