Rokio

Je 18.000 Kč hrubého dobrá mzda pro člověka s výučním listem, který si jde po škole nově najít práci?

poznámka: Jedná se o práci s volnými víkendy při 40 hodinovém úvazku za týden.

Pokud byste právě ukončili učňák a v nabídce byste našli práci s takovou mzdou, byla by pro vás atraktivní?

Nejlepší odpověď
Edison

Není to ani o vzdělání, ani o věku… Je to především o potřebách. Někomu to stačit může, jiný nevyjde ani s padesáti tisíci na ruku…

Další odpovědi
Dochy

Jak pro koho a jak kde. Pro člověka s výučním listem mám pocit, že je to slušná nabídka. Ale záleží na dalších okolnostech – zodpovědnost, rizika, práce, kolektiv,…