FlAsh_7

Je 150 cm dobrá výška stativu na fotografování krajiny?

Nejlepší odpověď
mosoj

Nejde ani tak o výšku jako o stabilitu a robustnost. Nakonec každý stativ má ještě výškový pojezd.

Další odpovědi
Smack

Kup si selfie tyč, to je lepší..... Stativ je zbytečný.

elkon

Stativ potřebuješ podle výšky tvé postavy, abys u toho nebyl ohnutý jako luk. A k tomu samozřejmě solidní foťák, ne mobil.

Emefej

Někomu může vyhovovat, pro mě by byl nízký.

Emefej

Smack > pokud se v problematice neorientuješ, prosím raději neodpovídej.

Smack

Příspěvek smazán administrátorem.

elkon

Smack, co to blábolíš, pokud chceme fotit kvalitní fotky, třeba s delším časem, nebo objekty v pohybu, bez stativu se neobejdeme

Smack

Já fotím vše se selfie tyčí, a to by si koukal jaké hezké fotky mám xD

mosoj

To čumím.