bestak

Je 15. řada v divadle ABC daleko?

Odpovědi
suaeda

Abíčko je sice menší divadlo, přesto bych řekl, že 15 řada je trochu dál. Do pražských divadel se občas dostanu a rád si připlatím za přední řady. Mám rád i divadla, kde je přímý kontakt herců s diváky. Divadlo Ungelt, v Řeznické aj.. Známí herci v podstatě hrají na place těsně před vámi.

led

Je to vzdialenosť vhodná na sledovanie celého priestoru scény, to znamená i pozornom sledovaní dialogu v ľavej časti scény vám neujde „prehrešok“ na pravej strane. Ďalekohľad nepotrebujete. Je to za uličkou, teda ani pred vami sediaci vám veľmi neprekážajú. V tomto máte výhodu proti tým v prvých radoch (tí vidia naraz len časť scény) a tým v radoch pred uličkou. Na druhej strane aj akustika divadla je viac orientovaná na uličku medzi dvoma sektormi przemia.
Osobne by som brala 13–16 rad.

MrProper

Nevím, jestli to pomůže, ale našel jsem tohle: http://www.tic­ketpro.cz/public/78/fb/5­3/86614_41364_plan_hle­diste.jpg?ran­d=956966213 .