Avatar uživatele
SINGO

Je 12 miliard málo?

Otázku později doplním…
Doplňuji:
Včera jsem se po delší době díval na události, komentáře a zase se mluvilo MUS. 5 let věděli že je někde 12 miliard a nic nedělali, po pěti letech když už se skoro nic nedá dělat začnou jednat… nechápu. Ted jsem proto aby si to švýcaři nechaly, šance že je získáme je málá, zbytečně to bude stát další peníze a co huř stejně to tady zase někdo rozkrade. Jen mě zajíma jaký nazor na to máte vy?

Pro vládu je to asi málo peněz když nezačala jednat dřív.

http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/1096898594-udalosti-komentare/211411000­371227/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: SINGO

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? suaeda, fcoop před 4501 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Dobrá otázka.Jen maličkost – čeho,kdy,proč.
Než otázku doplníš,zbělí mi hlava.
Doplňuji:
Pravý důvod důvod nečinnosti bude oprávněná obava z kriminálu.Když se tento „ojedinělý“ případ rozkryje,půjde si hačnout,tedy měla by, spousta lidí.A mohl by nastat tzv. „lavinový efekt“.

Upravil/a: fcoop

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Jak kdy a jak pro koho.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gepik

Taky se mi to nelíbí. Tam se válí státní peníze a celé ministerstvo se tváří, že se ho to netýká, nikdo nic nedělá a hlavně nikdo za to nezodpovídá. A pokud i se najde viník, dostane pokutu 10% z platu na pět měsíců.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martyuno

12 miliard čeho …?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
slad08

12 miliard pomerančů nebo brambor?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Čas od času se v našich mediích zjeví malé zrnko nějakého nešvaru. Ale těch zrnek je u nás strašně mnoho a daleko větší. A nejhorší je, že se nezjistí odkud ty zrnka pocházejí. Natož aby se zacpala díra odkud se sypou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pri dnešnom kurze je to:
12 000 000 000 CZK (česká koruna) =
607 348 921.956 USD (americký dolar)
už z tohto prevodu vidíte, že naozaj v makroekonomike (štátnej) to nie je až taká vysoká suma.
Pre nás a našu mikroekonomiku (kuchynskú) je to naozaj nepredstaviteľná suma.
Prirodzene treba sa zamyslieť: aké boli podmienky na získanie tých peňazí zo strany švajčiarskeho súdu? Bolo to niekde zverejnené? Alebo ide ČT o odputávanie pozornosti od inej kauzy?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek