marta0022

Jdou zmrazit jahody s vodkou?

Možná divný dotaz. Ale mám horu jahod a chci se zeptat: Když je rozmixuju s vodkou a dám do mrazáku a až budu chtít pít tak to rozmrazím, jde to?.

Nejlepší odpověď
BENYTA

Až jsem se bála kliknout,jakou jsem na to dostala chut…
Ovšem,před tím zmrazením…
Jahůdky zamražte samotné,rozmixované s trochou cukru,a tu vodku dodejte až před tím,až si to budete v zimě užívat…

Další odpovědi
quentos

Alkohol Vám obyčejně nezmrzne. Dát to do mrazáku Vám samozřejmě nic nebrání a zabráníte tím zkáze, jen Vám asi odpadnou starosti s rozmrazováním.

anonym

Udělejte si malý vzorek,uvidíte sama.

panenka

V žádném případě bych vám to nedoporučovala,pro­tože i když vám jahody s tou vodkou zmrznou o rozmrazení to tu chut té vodky mít nebude protože alkohol se zmrazit nedá.

marpet

Lepší je ovoce omyté a okapané,vložit do sklenice,zalít vodkou,nebo rumem,nebo slivovicí,Uzavřít a nechat odležet.Výborné jsou višně.Nekazí se to.