D4ni692

jdou vyměnit intelový grafický karty?

mám svůj notebook už hodně dlouho a teprve nedávno jsem zjistil že to jde blbě kvůli neschopný GF :) je to Intel HD Graphics a já se bojím že nepůjde vyměnit, protože si nejsem jistej, že můj Acer má MxM Modem. pomůže mi pls někdo?
Doplňuji:
l564: a je nějakej způsob, jak poznat zda se jedná o GK nebo o GČ jinak než rozmontováním PC?

Odpovědi
anonym

Pokud máte grafickou kartu tak to je v pohodě, to půjde vyměnit. Ale pokud máte jen grafický čip tak je to horší jelikož je přiletovaná na základní desce.
Doplňuji:
Buď na stránkách výrobce, nebo rozebráním.

cochee

Téměř určitě vyměnit nepůjde. Kdybys sem dal přesný model notebooku, tak bych ti napsal, že se stoprocentní jistotou vyměnit nepůjde 😉

praivo

Intel HD Graphics je grafické jádro, zabudované v procesoru, tudíž vyměnit jde jedině výměnou CPU.