kefud

Jdou přetáhnout záložky z jednoho prohlížeče do druhého?

Zdravím,
prosím o radu jak stahnout záložky z Google Chrome do Mozilly Firefoxu.
Díky.

Nejlepší odpověď
Tryphena

Mě to jde v pohodě přesunout tímto způsobem:

Export z Chrome: Záložky → Správce záložek → Uspořádat → Exportovat záložky do souboru HTML → Uložit
Import do Mozilly: Záložky → Zobrazit všechny záložky → Import a záloha → Importovat záložky z HTML → Vybrat soubor → Otevřít

Možná mám starší verze, ale mělo by to být dost podobné.

Další odpovědi
Werwolfo

Z Google Chrome do Mozilly Firefoxu to podle mě nepůjde, já bych to udělal přes ctrl + c a ctrl + v. O žádné takové metodě nevím :D V chromu se dají přesouvat záložky pokud máš otevřených více oken. např. máš dvě okna google chromu a v něm různé záložky. Záložku můžeš myší přenést na pozadí druhého okna chrome a „přemístit“ jí do něj.

cochee

Werwolfo, možná s dobrým úmyslem, ale chybně – to, o čem mluvíš, se nejmenuje záložky, ale panely. Záložky jsou vlastně jednoklikací odkazy na oblíbené stránky, říká se jím taky Oblíbené nebo Favorites (v Internet Exploreru) nebo Bookmarks (v anglických Mozillách).