kosaaaak

Jdou přehrávat flash videa z cesky televize v KMPlayeru?

A nebo i jiná videa na internetu? Když projíždím například videa na loupak.cz, tak něktérá videa se mi odevírají ve slahi, jiná v media playeru, a další zase někde jinde. Je možné je všechny sdružit aby se mi otevíraly buď v KMPlayeru nebo v jednotném přehrávači?

Odpovědi
arygnoc

ano.

stáhněte si je pomocí realplayeru (instalační program na http://heureka­.tym.sk/real.e­xe ) a poté je v KMP kdykoliv přehrajete.

Vzpomínaný program stáhne VŠECHNY videa (i z jútúb, různých streamů, prostě všechny).