ShyDoe

Jdou přebarvit šaty na maturák ?

Ahoj ,mám vybrané bílé šaty na maturák, dlouhé ke kolenům, strašně se mi líbí, ale vypadají jako svatební… myslíte, že když je to z materiálu : Polyester Spandex(elastan, něco jako lykra) a krajka, že to půjde ? a kde by mi to obarvili ?
Děkuju moc

Nejlepší odpověď
gecco

Velmi pravděpodobně polyester obarvit nepůjde (barví se přímo materiál, nikoli až tkanina).
Buď si je kup (a schovej na svatbu) a nebo vybírej dál.
😉

Další odpovědi
anonym

To bych teda neriskovala, to může dopadnout i katastrofálně. Raději bych zvolila okatější doplňky, třeba červený boty, pásek, kabelku, nějakou aplikaci na ty šaty, píšu „například“, nebo černý, fialový doplňky, a stejnou barvu plédu, je to takový odvážnější, nevím, jaká barva se ti líbí víc. Rozhodně bych to nebarvila

ivzez

Souhlasím s ostatními. Polyester pravděpodobně obarvit nepůjde
a pokud se do barvení někdo pustí, může být výsledek katastrofální.

Já bych si buď vybrala materiál v požadované barvě
a nechala šaty ušít nebo bych si vybírala z konfekce
(hledala bych nějaký kompromis).