TomDG

Jdou peníze z 1:FaceWatch opravdu na charitu?

Ahoj, v pátek jsem si objednal černé 1:FaceWatch (pro ty co neví, tak www.1facewatch.cz) a chci se zeptat, jestli opravdu ty peníze jdou na charitu. Koukal jsem, že je „sponzorují“ Evropa 2, ale i tak se chci ujistit, popř. vaše zkušenosti :) děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Možná že ano, nebude to však více jak 1–3%

cuketazhlíny

Hodinky jsem dostala jako dárek, bohužel od začátku nefungují. Několikrát jsem měnila baterii, ale vždy se například po 10 minutách začnou opožďovat. Psala jsem email společnosti, kde je přítel koupil, podotýkám, že jsou přímo ze stránky 1facewatch.
Doteď mi nikdo neodpověděl a že jsem emailu nenapsala málo, snažila jsem se kontaktovat i na fb, ale stejný výsledek, telefonní číslo jsem na společnost nikde nenašla. Rozhodla jsem se je tedy poslat zpět. Uvidím tedy, jestli mi pošlou hodinky opravené nebo jsem zbytečně vyhodila tolik peněz oknem.