bolak

Jdou nějak zazálohovat cookies z určitých serverů, aby se mi během čištění a optimalizace PC nesmazaly?

Potřebuju aby mi v prohlížeči zůstaly cookies z jedné jediné stránky.

Odpovědi
Michal Kole

Zjistit si, kam si je prohlížeč ukládá a přetáhnout si je na externí disk. Jmenují se stejně jako název serveru, pokud si to prohlížeč neuloží pod jiným názvem.