autacek

Líbí se Vám takovéto policejní kontejnery a přivítali byste je?

A jdou dnes ještě někde najít?

Nejlepší odpověď
zjentek

Tak za prvý dost riskuješ, že se ozve třetí strana (v tomto případě cajti z nějaký díry) a bude ti nekompromisně smazán profil!
Za druhý nechápu, PROČ v takovým pupku světa mají DVA kontejnery? Kolik jich tam asi pracuje? Já bych jim dal! Kdo platí ty poplatky za svoz nádob? No já asi!

K otázce: Nesrozumitelná! Kontenjery vypadají jako dnešní.

Další odpovědi
Kepler

Přivítal bych je, pokud by byly určeny k odhazování pokutových bločků, které nacházíme za stěrači.

nyjono

Je mi fuk do čeho vyhazuju čurbes. Pokud to je legální.
Jestli je popelnice pomalovaná nebo ne neřeším.