atena11

Jdou dělat na mobilu dvě věci zároveň?

Ahoj, mám Samsung galaxy s duos 2 a chtěla bych poslouchat písničkx, ale zároveň být na internetu.. jde to vůbec? Já ať zkouším si pouštět písničky v přehrávači nebo na youtube, vždy se mi ta píseň vypne, pokud jdu na jinou „kartu“… Děkuji předem

Odpovědi
Adula.57

Jdou, ale musíš si je pustit v hudebním přehrávači. Pokud je zapneš na youtube a budeš chtít jít na jinou kartu, hudba se vypne. Mám stejný telefon už rok a jiný způsob jsem nenašla.