slipknotak

Jdou dat hry z pc do mobilu ? urcene pro mobil stazene z netu…

nemam tam zadne hry a obcas se nudim..jdou do mobilu dat hry ktere si stahnu na internetu ? urcene pro mobil ? je to mozne bez placeni ?
Doplňuji:
mobil samsung monte

Odpovědi
Michal Kole

v javě by jít měli, akorát asi hodně pomalu, když jsou psány a hlavně optimalizovány na rychlost v PC. Jinak mobil ti Win32PE nespustí.

DDarent

Na samsung Monte toho asi mov nepustáš, ale například Call Of Duty nebo Need For Speed sou asi nejpoužívanější!!! zkus http://www.mo­bile9.com/