Kiti

Jdete v pondělí do zaměstnání?

Myslím to velikonoční, né pravidelně :)

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Ne, jsem svůj šéf, tak nikam nemusím:-) Ale kdybych od někoho dostala 100% mzdy navíc, tak bych šla.

Můj kámoš dělá v Tescu a ten chodí nejraději ve svátky, víkendy nebo na noční:-)))

Další odpovědi
Drap

Ne, určuji si pracovní dobu sám.

gecco

Ne…
A pravděpodobně ani do práce…
😉

Agneta

Ano jdu. Chodím každý den. Mým zaměstnáním je plavat v bazénu, sauna, jezdit na koni, líčení, kulturní akce (výstavy), návštěvy, atd. atd., mám toho moc, ani nestíhám :DDD

suaeda

Samozřejmě že ne. Ačkoliv i zde může platit nikdy neříkej nikdy.

Lamalam

Pokud se nestane nic mimořádného, tak do zaměstnání nejdu.

Emefej

Do zaměstnání nejdu, pracuji z domova.

ReHu

Do zaměstnání ne, do práce ještě nevím. Jak se mi bude chtít. 🙂
Kamarád dělá na dráze, do zaměstnání jde, příplatky nemají, ale může si vybrat volno.