Malvína

Nic neočekávám, protože to nemůžu ovlivnit

Noční můry nemívám, celkově si sny po probuzení nevybavuji jako dříve. Akorát jdu spát s pocitem, že se mně ráno nechce do práce, protože se mně vrací nemoc a není mi hej ☹

Další odpovědi
zjentek

Něco jiného - co?

Jsem v tomto ohledu celkem v klidu, bo v MOJEM případě bude snění VŽDYCKY příznivější než realita. Už to tak prostě mám, heč. (;

DoTazatel

Nic neočekávám, protože to nemůžu ovlivnit

Když se nepočítá lucidní snění – pak se to ovlivnit dá (ale nikdy jsem to nezkoušel, i když mě to párkrát napadlo, že se to zkusím naučit. Celkem mě to láká, vždycky jsem si říkal, jaké to asi je, může to být dobrá zkušenost. Uvědomovat si, že sním a přitom vážně snít a nechat si zdát o čem chci, dělat, co chci, být kde hci).

Ale bojím se duchů a „příšer,“ obzvlášť po hororech, na které se po večerech rád dívám… Nějaká duchařina nebo dvě a hned se mi špatně usíná :D Až jsem pos***ný z každého zvuku a záchvěvů stínů. :D
(Ale lampičku nemám).

hapiky

Něco jiného - co?

Když si nějaký sen zapamatuji, tak je vesměs neutrální, vůbec o něm nepřemýšlím. Sem tam i hezké sny a sem tam i špatné. Potom čekám nějaký problém. Tak jeden z 10ti vím, že bude něco znamenat, ale nevím co. Na to si ale potom vzpomenu, až se něco stane.

marci1

Něco jiného - co?

Asi mám štěstí, jelikož se mi zdají převážně příjemné sny, tudíž je také očekávám. 🙂 Četla jsem někde, že jen 20% snů je příjemných. Doporučuji usínat v místnosti s lehkou květinovou vůní, třeba vůní růží. Dobrou noc a hezké sny. Tomu, kdo si je přeje, třeba erotické. 🙂

aliendrone

Nic neočekávám, protože to nemůžu ovlivnit

Podle odborníků se všem lidem sny zdají, ale já patřím k těm, kteří si je nepamatují, resp. velmi zřídka. A když už se to stane, jde obvykle o nějakou nesmyslnou 3,14čovinu, která stejně nestojí za zapamatování. A kvůli tomu cca jednomu snu za rok před spaním mudrovat se mi nechce. ;) :)

Gus_Fring

Ano a doufám, že ty sny budou příjemné

Snad každou noc přemýšlím nad jedním tématem s přáním, ať se mi o tom zdá. A ono ne a ne a ne.

Ale moje aktivity mi ovlivňují sny. Takže, když jsem si znovu pouštěl maratón dílů Rocky, tak se mi dva dny po sobě zdálo, jak se Slyem trénuji. Anebo, když byl Nobelovský týden před pár roky a byla cena za bakteriofágy, tak se mi zdálo, že jsem bakterie. (Přestože bakteriofág je vir.)