dust8

Jdete někomu příkladem a proč?

Nejlepší odpověď
annas

Dnes jsem příkladem jen sama sobě. Uvědomuji si, co dělám stejně, čím se liším od minulosti.

Jednu dobu jsem si oblíbila slova Scarlett O'Harové: budu na to myslet až zítra

Ale na základě svých zkušeností jsem zjistila, že není správné si brát příklad z někoho, jemuž se jinak nepodobám. Pokud to jde, dělám vše hned, zítra může být pozdě, i když někdy je špatné dělat něco dnes.

Další odpovědi
led

Človek by nemal byť produktom kopiráku. Viem, že pre niekoho slúžim ako odstrašujúci príklad, ako sa to nemá… Ale viem aj to, že pre iných zase slúžim ako ten záporný (alebo je to kladný?) príklad, ako sa to má…
Prečo? Pretože to dotyční tak chcú. Ja som, prosím, nevinná.
Len preboha, žiadne mená „nepriateľ načúva“…