Avatar uživatele
sesednizkola

Jdete na Alexandrovce?

20. května v Praze a už se nemůžu dočkat :) Jdete se podívat taky do Prahy nebo do jiného města? Budete stát v pozoru, až budou hrát svjaščennaja vojna? :)

Doplnění
No jsem tedy ze zdejších odpovědí docela překvapený. Čekal jsem zcela jiné reakce od místních soudruhů než jen samé odmítání. Já se tam moc těším.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz před 2534 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Alexandrovce zrovna nemusím. Stejně to dopadne takto: „Kocert něbudět, Aljoša garmošku papizdil!“

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
xxx3

ne. Když budu chtít jít na pop, tak půjdu na originál, když budu chtít vidět kvalitní sbor, tak není problém zajít třeba na Pražský filharmonický sbor. Alexandrovci jsou sbor s kvalitním marketingem, to mi ale osobně nestačí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Samozřejmě půjdu. Neznám lepší odvaz, než řízný balalajkový rock a když se přidají garmošky, tak je to hudební slast. Po koncertě jsem je pozval k nám domů na družební pijatiku. Nevíte, kde pronajímají cirkusové stany?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ne, už se mi poštěstilo na nich být cca před 12 lety v Brně. Bylo to impozantní, ale jednou stačilo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Akurát som ich dnes stretla v uliciach Bratislavy. Mladí, ledva vyskočení zo školských lavíc…
Toto turné je naozaj veľká zaťažkávacia skúška tohto dorastu tragicky zahynuvších Alexandrovovcov
quentos, tento dorast cítiť detstvom, mladosťou… v žiadom prípade ich nemôžte porovnávať s harcovníkmi spred 12 rokov.
Kepler, „koncert búdět, garmoška sejčas u Ivánušky, u Aljoši toľka balalajka …“

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Neposlouchám. Nejdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Nejdu. Nepatří mezi mé oblíbené skupiny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Ne, nepůjdu. Jednak na to nemám čas ani peníze, ale i kdybych měla nešla bych. Mám asi nějak v genech zakódovaný odpor k propagandě sovětské a současné putinovské diktatury.
Při písni „Svatá válka“ bych opravdu nestála, mám k válce odpor ještě větší než k té diktatuře, nechápu proč bych při jejím opěvování měla stát. Navíc teď dočítám knihu Česká Alexandrovka, kde se mimochodem vznik a pozadí písně zmiňuje a asi bych měla problém ji jen slyšet.

(Obecně nemám nic proti ruské hudbě. Rusové hudbu dělat umí,a taří ruští skladatelé vytvořili skutečné skvosty, ale mám mezi nimi jiné oblíbence, než právě Alexandrovce)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Nejdu, nechodím skoro nikam.
Viděl jsem je před pár lety v Havířově na hornických slavnostech. Zpívali dobře a ten repertoár nebyl ani nijak vojenský nebo propagandistický. Byla jich tam ale sotva polovina, v plné sestavě by se na stage nevešli.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek