fenomen

Jdete k volbám?

Zdravím,
zajímalo by mě zda jdete k volbám. A jestli ne, tak proč ne. :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

ANO

Vždy chodím k volbám

Další odpovědi
zzzzz

ANO

Jistěže jdu, chodím vždy.

Ti co nechodí by si pak neměli stežovat.
Doplňuji:
Zrovna tyto volby jsou nejdůležitější, tady ty lidi můžeme přímo znát a volíme v nich to, co nám bude nejblíže.
I když to kroužkování to je podvod století:-(((((((((((((­((((((((((((((((((((

plavcik

ANO

Doplňuji:
Ano, jdu k volbám. Asi si to odbydu hned v pátek. Nerad nechávám věci na poslední chvíli.

brillant

ANO

ptáč

ANO

Jsem kvalitní ovce a patřím do stáda. Už se těším až mě ostříhají.
Doplňuji:
Koho co? http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Mi­loslava_Po%C5%A1v­%C3%A1%C5%99ov%C3%A1

jáára

NE

Doplňuji:
mám to daleko

NatyOty

NE

Doplňuji:
My zásadně volíme jen prezidenta.. 🙂

anonym

NE

Doplňuji:
už mě to nebaví

Kotja

NE

Doplňuji:
Mám to daleko, a dát až 8 obědů v závodce se mi nechce.

Front

ANO

Rocker

NE

Matthew

Letos je to prvně co asi volit nebudu. Změnil jsem trvalé bydliště a zde se mi ti politici zdají jeden jak druhý, navíc se předhání v trapnosti získání voličů.

jáára

další věc proč budu jezdit někam 150km kde nežiju abych tam volil? koho?

vím koho ne – komáry

jáára

zzzzz

já si nestěžuju, je úplně jedno který mocipáni tam budou. Vždycky budou hrabat pod sebe a na nás póvl se vy.erou.

zzzzz

Já si to nemyslím, my máme dobrého starostu 🙂 Každou chvíli je nějaká akce, vše se opravuje a také taháme docela dost peněz z EU.